בעזרת השם

חומר נגד עובש

חומר נגד עובש. כמה מילים על איך להתפטר מעובש בבית.

דבר ראשון נבין מהו עובש. עובש הוא שם כללי לפטריות הגדלות על משטחים לחים או מזון. פטריות העובש מתרבים במהירות, על ידי נבגי העובש הנישאים באוויר על ידי האבק או האוויר. נבגי העובש נצמדים לקיר עם לחות / רטיבות. הם מייצרים לעצמם רשת של קורים בהירים, אלו הופכים לכתמים כהים בצבע שחור עם ההבשלה.

פטריות עובש מצויות מאוד בחדרים לא מאווררים במידה מספקת, ובחדרים עם מייבש כביסה עם צינור מפלט. יש לדאוג לאוורור של החדרים, ולהכוונה של צינור הפליטה של המייבש כלפי חוץ דרך החלון.

דבר שני שחשוב לדעת. עובש בקירות הוא דבר מסוכן. העובש מסוכן מאוד לאנשים עם מערכת חיסון חלשה, כמו ילדים, חולי אסטמה, או בני אדם הלוקים במחלות חיסוניות. העובש מסוכן.

דבר שלישי שכדאי לדעת. כשיש עובש בקירות לא מנקים אותו, עובש על הקיר צריך להשמיד ולא לנקות.

הגענו למנה העיקרית, איך מחסלים ומשמידים עובש במקלחת או עובש על הקיר בכל חדר שיהיה.

במידה וקיר עם עובש נמצא במצב גרוע, נפיחויות וקילופים בצבע. יש לנקות את האזור הנגוע על ידי שפכטל או סכין גירוד, ולאחר מכן להשפריץ חומר נגד עובש. ולהמתין כרבע שעה. בכתמי עובש קשים יש לחזור על הפעולה פעם נוספת.

לאחר מכן יש לבצע תהליך של צביעה מחודש לקיר. חשוב לדעת כי במידה והאזור נגוע ברטיבות או לחות, צביעה מחודשת לא תשפר את המצב במקרה זה יש להמתין לייבוש האזור הנגוע לפני הצביעה המחודשת.

במידה ויש עובש על הקיר, אולם הקיר אינו מקולף או נגוע, הפתרון קל יחסית. יש להשתמש במסיר עובש וטחב.

אנו ממליצים על מסיר עובש ג’ומקס Jomax. קיים גם חומר נגד עובש של חברת יעקובי, העונה לשם מלרוד. אולם אנו ממליצים על ג’ומקס, שהוכיח את עצמו בכמה מקרים שנפגשנו בהם.

יש לרסס עם תרסיס משמיד העובש את האזור הנגוע ולהמתין כ10 דקות. לאחר עשר דקות פטריות העובש ייעלמו לחלוטין, והקיר יחזור לצבעו המקורי. גם עובש שחור ייעלם מהמשטח.

תרסיס מסיר עובש מתאים למקרים הבאים:

עובש במקלחת, עובש על הקיר, עובש בקירות, עובש על חרסינות, עובש על קרמיקה, עובש על קיר גבס, עובש על ביטון, ואפילו על רהיטים.

ניתן גם להשתמש באקונומיקה, אולם הפתרון אינו יעיל כמו תרסיס ייעודי להסרת עובש.

חשוב לציין: מסיר העובש הוא חומר מסוכן לילדים, לבעלי עור רגיל, לעיניים, לבעלי חיים, והוא אינו מיועד למאכל או בליעה.

אשר על כן יש להרחיקו מילדים ובעלי חיים, ולהשתמש באמצעי הגנה מתאימים כמו כפפות. התרסיס אינו מיועד לאנשים עם בעיות בלב או בנשימה.

בואו לבקר אותנו בעמודי הקטלוג שלנו, בקישור הבא: קטלוג גולבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן