בעזרת השם

ימי מכירות

ימי מכירות

סיילים הפכו להיות להיט בשנים האחרונות, ועוד יותר מכך – סיילים אונליין. ימי מכירות בינלאומיים או מקומיים הפכו להיות מנוע מכירות או קניות. טוב… זה תלוי מאיזה צד של המתרס אתם עומדים. אנשים רבים מחכים עם הקניות למבצעים של נובמבר או סוף השנה. גם אתרי מכירות הישראליים קופצים על העגלה של החגיגות, ומצטרפים כל פעם לימי המכירות הידועים.

גם אנחנו בגולבי מצטרפים לחגיגות הסיילים. אולם לטובת הגולשים שלנו ריכזנו את ימי המכירות והמבצעים הבינלאומיים, לרשימה מתומצתת.

בואו לבקר אותנו בעמוד הקטגוריות – קטגוריות

Spring festival – ראש השנה הסיני

זהו חג סיני הנחגג לפי התאריך הסיני, ובלוח השנה הלועזי הרגיל זה משתנה משנה לשנה. מדובר בחג קניות ענק ענק ושוב פעם ענק. ההיקפים הנמכרים בשבועות הקודמים לחג הסיני הם עצומים. בדרך כלל המבצעים הם בדגש על מתנות בתחום האופנה, כלי בית וחפצי נוי. האתרים הסיניים מציעים מגוון עצום של מוצרים בהנחות אמיתיות.

סייבר מאנדיי – יום שני המקוון

זהו חג מכירות מקוון שחל תמיד ביום שני שלאחר חג ההודיה האמריקאי, באזור סוף נובמבר תחילת דצמבר. בעיקרון חגיגת המכירות הזו החלה רק בתחום של מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים. בפועל כולם קפצו לעגלת ההזדמנויות, וכיום מדובר בעוד חגיגת מכירות כללית בכל התחומים.

Single day – יום הרווקים הסיני

תמיד יחול בתאריך 11.11, בגלל הצירוף העוקב של הספרה 1 המסמלת את הרווק. החג נקבע בעקרו על ידי סטודנטים, והוא לא נועד להיות יום מכירות. בפועל כיום רושמים האתרים המקוונים בסין את שיאי המכירות ביום זה. כל התחומים ראויים למבצעים ביום זה.

Black Friday בלאק פריידיי – יום שישי השחור

זהו היום המסמל את תחילת עונת הקניות לקראת תחילתה של שנה לפי הלוח הגריגוראני. חל ביום שישי של השבוע הרביעי של נובמבר. זהו חג אמריקאי שהומצא בארה”ב, אולם גם ביום זה רבים קפצו על חגיגת המבצעים. כיום בכל העולם מציעים הסוחרים ביום זה מבצעים בכל התחומים.

אמזון פריים

ענקית הסחר אמזון, מקדמת את המוצרים עם ההנחות הגדולות ביותר ביום זה. גם אלו הנמכרים על ידה, וגם אלו של הסוחרים הפרטיים.

חגיגות החזרה ללימודים

בדרך כלל לקראת סוף אוגוסט, חוגגים עם הנחות בעיקר במוצרים של חזרה לבית ספר. מוצרים כמו ספרים, מכשירי כתיבה, כלי עזר כדוגמת מחשבונים, כל אלו נמכרים בהנחות משמעותיות.

ימי מכירות נוספים

קולומבוס דיי

ב12 באוקטובר הגיע קולומבוס ליבשת אמריקה, וכנראה שזו סיבה לחגיגה של מבצעים. יום זה אינו ידוע כיום הנחות מפליגות, אולם בעיקר בארה”ב רבים חוגגים אותו. סיבה למסיבה.

דיוואלי

חג הודי. אולי אנחנו לא מוכרים להודים, אבל אולי יש להודים משהו להציע ביום הזה?! בכל אופן כל מי שמכיר את התרבות ההודי, יודע להצביע על היום הזה כיום מכירות.

Labor Day – לייבור דיי

זהו חג העובדים, שמטרתו היא לחגוג הישגים של הפועלים. חג זה נחוג בעיקר במדינות עם היסטוריה קומוניסטית כלשהי, אולם גם בארה”ב החג הזה מוכר. ואם כבר חוגגים, מדוע לא למכור סחורה ביום הזה. אתרים מקוונים או חנויות פיזיות מציעות הרבה הנחות ביום הזה.


יום ללא קניות

גם כזה חג קיים, אלא שהוא להיפך. את היום הזה חוגגים המתנגדים לתרבות הצריכה המערבית. בדרך כלל חוגגים אותו באותו יום של הבלאק פריידי, אותו הזכרנו לעיל. יום ללא קניות הוא חג שנקבע על ידי ‘אגודת מכסחי הפרסומות’ מקנדה, והוא נחוג בכמה מדינות מערביות.

תגובה אחת

  1. Gulevy day – זהו יום הנחגג כל יום מחדש ע”י הישראלים אשר שמחים שהם יכולים לרכוש בגולבי ולהנות מהשירות המהיר והמקצועי שאתם נותנים, במחירים ההגונים ביותר.
    תמשיכו ככה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן